Naar case overzicht

Een overkoepelend merk dat een eigen, herkenbare huisstijl moet hebben én waar de verschillende labels zich in moeten herkennen. Challenge accepted. Oh ja, niet onbelangrijk: dat merk is onze eigen ZUID Agency Group.

Project Partners: 
No items found.

Ga er maar eens aanstaan: een branding en huisstijl creëren voor het paraplumerk boven verschillende creatieve labels. En dan is het ook nog je eigen merk. ZUID Agency Group bestond, maar er mocht meer vanuit de groep geprofileerd en gecommuniceerd worden. We zouden ZUID Creatives niet zijn als we niet een totaal eigen aanpak hadden voor ons eigen traject. Eerst het beeld, daarna het concept. In het ZUIDen zijn we nou eenmaal een tikkeltje eigenwijs en doen we het graag anders. We gebruikten AI om onze creativiteit tot leven te brengen en stonden daarbij open voor happy accidents. Uit deze werkwijze ontstond een unieke beeldtaal die perfect aansluit bij onze profilering.

Er is niets moeilijker dan je eigen brand maken. De beste manier voor ons: starten met een clean sheet, vanuit daar iets losmaken. Geen alledaagse manier van werken, wel een manier om onszelf eens flink uit te dagen. We creëerden unieke, vette beelden vanuit papercuts. AI bracht onze creatieve hersenspinsels tot leven en al snel ontstond er vuurwerk. De beelden lading geven, bleek a piece of cake. Het blanco papier namen we vrij letterlijk, ieder bedrijf begon ooit vanuit dit punt. Onze labels bouwen als kunstenaars verder aan de merken die bij ons aankloppen. De kunstige beelden en dit concept resulteerden in ‘Meesters in merken.’

ZUID Agency Group staat als merk en in beeld als een huis. Het laat zien dat ZUID Agency Group een gedegen partner is, boordevol creativiteit. Er is een stijl gecreëerd waarin alle labels zichzelf herkennen, maar die toch uniek is voor de groep. Als creatievelingen die voorop willen lopen, kunnen we op deze stijl blijven voortborduren. Want de techniek verandert met de dag, dus de mogelijkheden blijven oneindig. Dat niet alleen, het heeft de knappe koppen van ZUID uitgedaagd anders te kijken naar (re)brandingtrajecten en ons laten zien dat er altijd nieuwe vertrekpunten en routes zijn naar de top. 

You've got the brand,
we've got the plan.

We combineren een pragmatische aanpak met creatieve oplossingen. Business Creativity noemen we dat. Met ons BrandPlanTM krijgt je merk de strategie, identiteit en impact die bij je past.